Lokalita je vyprodána

Umístění pozemků v Radějovicích

Radějovice - pozemky ve skutečné přírodě

Prodej stavebních pozemků u Prahy v obci Radějovice. Všechny sítě dokončeny. Možné stavět ihned. Příjemné okolí a dostupnost. Spojení obce s Prahou autobusem linkou 335.  Z obce jen 4 km do přírodního parku Střed Čech.

Na této přehledové mapce získáte základní představu o umístění lokality. Informace o situování jednotlivých pozemků na prodej jsou k dispozici na stránce plánu lokality.

 

zvětšit mapu
 
Přehled služeb a zajímavostí v okolí
pruhonice_result (200x120)
forest (32x37)

Průhonický park a zámek

Průhonický park je Národní kulturní památkou a památkou zapsanou na seznamu UNESCO. Park o rozloze 250 ha se nalézá na samém okraji Prahy v obci Průhonice. Průhonický park je jedinečný také kombinací cizokrajných dřevin, které jsou zde zastoupeny.
Autor fotografie: parkpruhonice.cz
prirodni-park-stred-cech (200x120)
forest (32x37)

Přírodní park Střed Čech

Přírodní park Střed Čech se rozkládá podél řek Vltava a Sázava, v oblasti Závisti u Zbraslavi zasahuje až k území Prahy. Těsně sousedí s obcemi Jílové u Prahy, Psáry, Radějovice a Radlík. Přírodní park Střed Čech je považován za ideální oblast pro cyklistiku a houbaření. Je největší chráněnou plně zalesněnou oblastí v okolí Prahy. Nachází se v něm Geometrický střed Čech.
Autor fotografie: Hynek Moravec
bus (200x120)
busstop (32x37)

Radějovice - autobus

Dopravu do obce v rámci PID (Pražská integrovaná doprava) zajišťuje autobusová linka č. 335 odjíždějící ze stanice metra "C" - Praha - Budějovická. Nejbližší zastávka vlaku je v Říčanech u Prahy.
lidl
supermarket (32x37)

Supermarket Lidl - Jesenice

Supermarket Lidl se nachází v Jesenici u Prahy v ulici Budějovická 1143. Parcely společnosti OPTREAL v lokalitě Radějovice jsou od Lidlu vzdáleny přibližně 6 km.V obci Jesenice můžete také nakupovat v Supermarketu VITO, Zahradním centru ČEPELÁK, Železářství Louda a mnoha dalších obchodech.
zakladni-skola-jesenice (200x120)
school (32x37)

Základní škola a mateřská škola v Jesenici u Prahy

Základní škola a mateřská škola v Jesenici jsou vzdáleny přibližně 7 km od pozemků v Radějovicích. Základní školu navštěvují děti z přilehlých spádových oblastí, tedy i z Radějovic. Její kapacita je 700 dětí. V rámci školy také funguje škola umělecká.
Autor fotografie: jesenickaskola.cz